
Підставка для монітора на стіл з дерева — столик під ноутбук на робочий стіл
1 500 ₴
- В наявності
+380 (67) 710-28-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Це дерев’яна підставка для моніторів, комп’ютерів, ноутбуків або телевізорів зроблена вручну з якісних матеріалів.
Підставка дозволить розміщення монітора або ноутбука на рівні очей. Це сприяє правильному положенню спини та шиї, під час сидіння.
Тепер ви можете розмістити під монітором клавіатуру, мишку або інші аксесуари, щоб звільнити місце на столі.
Матеріал : сосна
Розміри:
– ширина: 50 см
– висота: 14 см
– глибина: 30 см
Вага: 2 кг
Виріб покритий лляною олією з бджолиним воском.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Столик |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴








